Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes.Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas
Buvseta.lv - celtniecības materiāli

Celtniecības plēve

Nosaukums Garums, mm Platums, mm Platība, m2 Cena par m2 Cena par gb. ar PVN Kalkulators Uz grozu, gb.
Celtn.plēve 100mikr. 300 m2 melna Celtn.plēve 100mikr. 300 m2 melna 100 t.m 3 m 300 0.17 euro €48.02  

Celtn.plēve 150mikr. 75 m2 dzeltena Celtn.plēve 150mikr. 75 m2 dzeltena 50 t.m 3 m 75 0.22 euro €24.77  

Celtn.plēve 200mikr. 75 m2  dzeltena Celtn.plēve 200mikr. 75 m2 dzeltena 50 t.m 3 m 75 0.31 euro €34.68  

Membrāna Elkatek SD-130

Difūzijas membrānas apvieno vairāku plēvju īpašības. Tās pasargā siltumizolāciju un koka konstrukcijas no ūdens kā hidroizolācija un vienlaicīgi pasargā siltumizolāciju no siltuma zudumiem vēja darbības rezultātā ( izpūšanas ).
Tā pat, kā pretvēja izolācijām, tām ir jābūt augstai ūdens tvaiku caurlaidībai, kas nodrošina vieglu mitruma izkļūšanu no jumta konstrukcijām.


Ieklāj cieši klāt pie siltumizolācijas. Ja klāj horizontāli, veido 10-15 cm. pārlaidumus. Pārlaidumu vietas savstarpēji jāsalīmē ar sala un mitruma izturīgām līmlentām (piemēram Tyvek Tape vai Gerband Outside DM Tape (386). Virs plēves veido ventilācijas spraugu.

Nosaukums Garums, mm Platums, mm Platība, m2 Cena par m2 Cena par rullis ar PVN Kalkulators Uz grozu, rullis
Membrana ELKATEK SD-130 75 m2 (ROOF 130) Membrana ELKATEK SD-130 75 m2 (ROOF 130) 50 t.m 1.5 m 75 0.74 euro €61.90  

Pretkondensāta plēve Anticon

Hidroizolācijas plēves izmanto, lai ir aizsargātu būvkonstrukciju no atmosfēras nelabvēlīgi ietekmējošiem faktoriem – sniega, lietus un kondensāta veidošanās. Hidroizolācijas plēves var iedalīt divās apakšgrupās: vienkāršās hidroizolācijas plēves un hidroizolācijas plēves ar antikondensāta slāni, ko dēvē arī par antikondensāta plēvēm. Vienkāršās hidroizolācijas plēves parasti ir armētas polietilēna plēves, kuras ieklāj nesiltinātos jumtos, labi vēdināmos bēniņos un šķūņos. To galvenais uzdevums ir savākt no jumta pilošo ūdeni un novadīt tālāk uz teknēm. Pretkondensāta plēve Anticon izmanto slīpo, ventilējamo jumtu konstrukcijās kā hidroizolāciju zem jumta segumiem ar liela daudzuma kondensāta veidošanos. Jo īpaši antikondensāta plēvēs ieteicamas zem metāla jumtiem. Ieklājot hidroizolācijas vai petkondensāta plēve Anticon jumta konstrukcijās jāievēro, ka zem un virs plēves jābūt gaisa šķirkārtai. Šīs plēves nekādā gadījumā nedrīkst likt cieši klāt siltinājumam.
Nosaukums Garums, mm Platums, mm Platība, m2 Cena par m2 Cena par rullis ar PVN Kalkulators Uz grozu, rullis
Pretkondensāta plēve ELKATEK SILVER ANTICON L60m2 Pretkondensāta plēve ELKATEK SILVER ANTICON L60m2 40 t.m 1.5 m 60 0.53 euro €41.15  

Pretkondensāta plēve

Hidroizolācijas plēves izmanto, lai ir aizsargātu būvkonstrukciju no atmosfēras nelabvēlīgi ietekmējošiem faktoriem – sniega, lietus un kondensāta veidošanās. Hidroizolācijas plēves var iedalīt divās apakšgrupās: vienkāršās hidroizolācijas plēves un hidroizolācijas plēves ar antikondensāta slāni, ko dēvē arī par pretkondensāta plēvēm. Vienkāršās hidroizolācijas plēves parasti ir armētas polietilēna plēves, kuras ieklāj nesiltinātos jumtos, labi vēdināmos bēniņos un šķūņos. To galvenais uzdevums ir savākt no jumta pilošo ūdeni un novadīt tālāk uz teknēm. Antikondensāta plēves izmanto slīpo, ventilējamo jumtu konstrukcijās kā hidroizolāciju zem jumta segumiem ar liela daudzuma kondensāta veidošanos. Jo īpaši antikondensāta plēvēs ieteicamas zem metāla jumtiem. Ieklājot hidroizolācijas vai antikondensāta plēvi jumta konstrukcijās jāievēro, ka zem un virs plēves jābūt gaisa šķirkārtai. Šīs plēves nekādā gadījumā nedrīkst likt cieši klāt siltinājumam.

Nosaukums Garums, mm Platums, mm Platība, m2 Cena par m2 Cena par rullis ar PVN Kalkulators Uz grozu, rullis
Pretkondensāta plēve ELKATEK  EXTRA  L 60 m2 Pretkondensāta plēve ELKATEK EXTRA L 60 m2 40 t.m 1.5 m 60 0.65 euro €46.48  

Pretvēja plēve Daltex

Pretvēja plēves pasargā siltumizolāciju no siltuma zudumiem vēja darbības rezultātā ( izpūšanas ). Tai ir jābūt augstai ūdens tvaiku caurlaidībai, kas nodrošina vieglu mitruma izkļūšanu no jumta vai sienu konstrukcijām.

Ieklāj cieši klāt pie siltumizolācijas. Klājot veido 10-15 cm. pārlaidumus. Lai palielinātu siltumizolācijas efektivitāti, pārlaidumu vietas savstarpēji salīmē ar sala un mitruma izturīgām līmlentām (piemēram Tyvek Tape ). Virs plēves veido ventilācijas spraugu.

Nosaukums Garums, mm Platums, mm Platība, m2 Cena par m2 Cena par rullis ar PVN Kalkulators Uz grozu, rullis
DALTEX pretvēja plēve 75 m2 DALTEX pretvēja plēve 75 m2 50 t.m 1.5 m 75 0.54 euro €42.90  

Membrana Tyvek Solid

Elpojoša difūzmembrāna ar mikrospraugām. Apvieno vairāku plēvju īpašības: pasargā siltumizolāciju un koka konstrukcijas no ūdens un nodrošina ātru mitruma izkļūšanu no jumta konstrukciju daļām. Izmanto slīpajos siltinātajos jumtos un sienās kā pretvēja un hidroizolācijas plēvi, klājot pie vates. Klāj ar uzrakstiem uz āru, balto pusi liekot pie vates.

Nosaukums Garums, mm Platums, mm Platība, m2 Cena par m2 Cena par rullis ar PVN Kalkulators Uz grozu, rullis
Membrana TYVEK Solid 75 m2 Membrana TYVEK Solid 75 m2 50 t.m 1.5 m 75 1.58 euro €125.73