Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes.Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas
Kā iepīrkties

BUVSETA.LV cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Preču saņemšana noliktavā ir bezmaksas. Piegādes izmaksas nav iekļautas preču cenā.
BUVSETA.LV interneta veikalā piedāvātajām precēm ir spēkā Ražotāja noteiktais garantijas termiņš, uzglabāšanas termiņš un izlietošanas termiņš, kas ir meklējams produktu aprakstos, datu lapās, vai ir iespējams pajautāt BUVSETA.LV konsultantam.

Kā iepirkties?  

 
1.  BUVSETA.LV  - ērtākais, ātrākais un drošākais veids pasūtījuma veikšanai:
PASŪTĪŠANA - ielieciet izvēlēto preci/es grozā (Ielikt grozā). Kad izvēlētas nepieciešamās preces, jāspiež uz Grozu lapas labajā pusē. Ja ar preču daudzumu viss kārtībā, spiežam Noformēt pirkumu.
Tālāk - jāievada Jūsu kontaktinformācija un preču piegādes adrese.
Ja vēlaties par pirkumu norēķināties ar pārskaitījumu - ievadiet rekvizītus tam paredzētajā sadaļā. Uz šiem rekvizītiem tiks izrakstīts rēķins un nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, priekšapmaksas veikšanai.
Neaizmirstiet iepazīties ar piegādes noteikumiem. Ja viss apmierina – spiežam Apmaksāt pasūtījumu.
Informējam : Nospiežot „Apmaksāt pasūtījumu” Jūs savā e-pastā saņemsiet rēķinu, kas kalpo par apstiprinājumu par līguma noslēgšanu.
Pēc pasūtījuma nosūtīšanas, lūdzam uzgaidīt, kad mūsu darbinieks ar Jums sazināsies, lai precizētu Jūsu pasūtījumu un piegādes nosacījumus.
Rēķina apmaksu (maksājot pārskaitījumā) variet veikt uzreiz pēc rēķina saņemšanas Jūsu e-pastā, ja nav nepieciešams tur iekļaut piegādes izmaksu. Taču ja ir nepieciešama piegāde, mēs sazināsimies un pievienosim piegādes izmaksas pie Jūsu rēķina.
Rēķinu varat apmaksāt ar pārskaitījumu internetbankā vai bankā. Pie mums veikalā tas ir izdarāms skaidrā naudā vai ar maksājumu karti. Savukārt norēķinoties preci saņemot pretī saņemsiet Pavadzīmi ar čeku, kas kalpo par maksājuma un preču garantijas apliecinājumu.
Pēc rēķina apmaksas variet saņemt preci .....Rīgā, vai arī sev vēlamajā laikā (kas ir saskaņots ar mūsu pārdošanas menedžeri),  ar piegādi pasūtījumā norādītajā adresē.
Jebkādu neskaidrību gadījumā, droši sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu pa tālr. 
Preču piegādes termiņi ir atkarīgi no preču pieejamības mūsu un piegādātāju noliktavās, un preces apjoma. Par piegādes termiņu mūsu pārdevējs ar klientu vienojas preces pasūtīšanas brīdī.
Preču piegādes cena ir atkarīga no preces apjoma un nav iekļauta preces cenā! 

 
Garantijas

Likums nosaka, ka „Garantija ir ražotāja vai pārdevēja bezmaksas apsolījums atmaksāt patērētājam par preci vai lietu samaksāto naudas summu, apmainīt preci vai lietu pret atbilstošu preci vai lietu, bez atlīdzības novērst preces vai lietas neatbilstību vai veikt citas darbības, ja prece vai lieta neatbilst garantijā vai reklāmā sniegtajam raksturojumam ”.
http://www.ptac.gov.lv/page/139


Pretenzijas pieteikšana:
Ja esat konstatējuši trūkumus precei, tad varat iesniegt pretenziju pa e-pastu vai rakstiski, uzrādot pirkuma čeka oriģinālu vai pirkuma pavadzīmi, vai atsūtot nofotografētus preces trūkumus, pirkuma apliecinājumu un pretenzijas aprakstu. Visas pretenzijas par preces kvalitāti tiek izskatītas atbilstoši kārtībai, kāda ir noteikta Latvijas Republikas likumdošanā.


Garantija nav derīga sekojošos gadījumos:


Mehānisku bojājumu gadījumā, klienta vainas dēļ
Bojājumu gadījumā, ja to rašanās iemesls nav atkarīgs no izgatavotāja vai pārdevēja
Bojājumi, kas radušies svešu priekšmetu, ķermeņu, šķidrumu, kukaiņu u.t.t., iekļūšanas gadījumā
Bojājumi, kas radušies dabas stihijas, zibens vai ugunsgrēka gadījumā
Bojājumi, kas radušies ķīmisku sastāvu izmantošanas gadījumā
Gadījumos, kad klients nav ievērojis lietošanas noteikumus, kas norādīti ekspluatācijas instrukcijā, uzglabāšanas noteikumus un transportēšanas nosacījumus, kā arī gadījumos, kad izstrādājums nav pareizi uzstādīts un pievienots
Gadījumos, kad izstrādājums netiek izmantots pēc nozīmes vai tiek izmantots profesionālā nolūkā