Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes.Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas
Buvseta.lv
28.11.2016

Kā pareizi noklāt jumtu ar nesošu pamatni no profilēta metāla plāksnēm

Sistēma jumta ierīkošanai ar nesošu pamatni no profilēta metāla plāksnes – lielisks risinājums, ja tiek izvirzītas paaugstinātas prasības pret jumta klājuma esošās pamatnes cietību.1. Tehnoelast EKP
2. Unifleks EPP
3. TEHNONIKOL Nr. 01
4. Kombinēta izlīdzinošā kārta no ACL – 2 loksnes
5. Minerālvates siltinātājs TECHNOROOF N30
6. ELKATEK EXTRA L 60kv.m
7. Profilētas loksnes

Sistēmas apraksts un priekšrocības:

Šajā sistēmā par tvaikizolāciju izmanto tvaikizolācijas plēvi Elkatek Ekstra L, kas siltinātāju aizsargā no mitruma, kas izplūst no telpām ūdens tvaiku veidā. Sistēmā tiek izmantota siltumizolācija uz akmens vates TECHNOROOF N30 bāzes, kas ir nedegošs materiāls. TECHNOROOF N30 piemīt , kas ir pietiekama lai to izmantotu gadījumos, kad virs tā klāj kombinētu izlīdzinošo kārtu no ACL loksnēm.

Lai nepieļautu sarozīšanos, kombinētu izlīdzinošo plāksnes noteikti no visām pusēm ir jāgruntē ar bitumena praimeri TEHNONIKOL Nr. 01. Kombinēto izlīdzinošo kārtu ir ieteicams izmantot, ņemot vērā to, ka vienlaidu izlīdzinošā kārta netiek izmantota sistēmās, uz mīkstām pamatnēm, tādām kā profilētās loksnes, jo tad var veidoties plaisas.
Sistēmā tiek izmantots divslāņu „elpojošs” jumta klājums, kas dod iespēju izvairīties no tā virsmas uzpūšanās.

Par apakšējās kārtas materiālu tiek izmantots bitumena polimēru materiāls Unifleks EPP.  Tā klājot veidojas kanāli, kas no konstrukcijas izvada tvaikus pa sadures vietām vai jumta aeratoriem (deflektoriem). Otrajam slānim izmanto Tehnoelast EKP, kam piemīt ilgnoturība – līdz 30 gadiem uz jumta.

Atpakaļ uz sarakstu