Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes.Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas
Buvseta.lv - jumtu materiāli
JAZZ Corrida dakst.6124

JAZZ Corrida dakst.6124

  • Artikuls: 080139
джаз.pngVienas loksnes izmērs: 100 x 33.5 cm

Premium klases divslāņu laminētie bitumena dakstiņi, kas izceļas ar oriģinālu dizainu un rada apjomīgu jumtu faktūru. Savukārt šī materiāla daudzslāņainā struktūra un teicamais biezums nodrošina paaugstinātu izturību un ilgmužību.

Minimālais apjoms pirkumam: 2 m2

jazz_shinglas_ipasibas.jpg

Cena:

€12.85

par 1 kv.m

Kopā:

€25.7
Skaits Skaits uz grozu
- + 2
Pilns apraksts

Shinglas TOP - Premium klases divslāņu laminēie bitumena dakstiņi ar uzlabotām īpašībām. TOP sastāv no neaustā stiklaudekla pamatnes, kurš no abām pusēm ir pārklāts ar aukstas kvalitātes bitumenu. Kā aizsargslānis tiek izmantots krāsains rupjgraudains bazalta pārklājums, kas aizsargā materiālu no saules staru iedarbības un pagarina kalpošanas laiku. Pateicoties daudzslāņainai uzbūvei, Jazz piemīt paaugstināta izturība un ilgmūžīgums, augstas hidroizolācijas īpašības un noturība pret vēju.


Plašais pārklājuma krāsu salikums, padara materiālu estētiski izteiksmīgu, bet jumta klājuma reljefs imitē jumta segumu no dabīgiem materiāliem. Pateicoties minerālo granulu vienmērīgam krāsojumam TOP dakstiņu pārklājuma tonis ir ļoti noturīgs, kas nodrošina lielisku jumta izskatu ilgu laiku.

Materiāla kalpošanas laiks - 50 gadi!


Izmantošanas joma: 

Bitumena dakstiņi Shinglas TOP pielieto jumta seguma ierīkošanai uz dažādas konfigurācijas jumtiem ar slīpumu vismaz 12°. Tie vienlīdz labi izmantojami kā jaunu jumtu būvniecībā, tā arī rekonstruējot vecos jumtus.


Uzklāšana:  

Dakstiņi tiek uzklāti uz vienlaidu jumta klāja, tie tiek stiprināti pie pamatnes ar speciālu jumta naglu palīdzību, un savā starpā tiek salīmēti ar īpašu pašlīmējošo slāni.