Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes.Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas
Buvseta.lv - jumtu materiāli
BIPOL Standart EPP (10kv.m)
LABA CENA

BIPOL Standart EPP (10kv.m)

  • Artikuls: 03016
Ruberoīds BIPOL Standart EPP 3,5 (10kv.m)

Cena:

€50.49

par 1 rullis

Kopā:

€50.49
Skaits Skaits uz grozu
- + 1 Nav noliktavā
Pilns apraksts

Apraksts:

Materiāli paredzēti divslāņu un daudzslāņu jumtu seguma sistēmu izolācijas apakšslāņu ierīkošanai. Tos iegūst uz armējošas poliestera vai stiklauduma  pamatnes, abām pusēm uzklājot oksidēta vai polimēr-modificēta bitumena saistvielu. Materiāls no abām pusēm ir pārklāts ar aizsargslāņiem no plāna viegli kūstošas polimēra plēves vai sīkgraudaina smilts uzbērums. Materiāli ar šādām aizsargkārtām nav aizsargātinosaules staru ietekmes, un tos nevar izmantot kā jumta hidroizolācijas seguma virsslāni. Uz šiem materiāliem vienmēr jāierīko virskārta ar rupjgraudainu slānekļa vai bazalta smalci.

Smilts aizsargslānis ne tikai aizsargā materiālu no salipšanas glabāšanas un transportēšanas laikā, bet arī nodrošina materiāla ieklāšanu pielīmējot ar bitumena mastiku.

Jumta seguma un hidroizolācijas materiāli


Izmantošanas joma:

Izmanto jumta seguma paklāja apakšslāņu un oderējuma slāņu ierīkošanai un būvkonstrukciju hidroizolācijai.

  • Materiālus, kuriem apakšējais aizsargslānis ir veidots no smalkgraudainas smilts ir iespējams ieklāt pielīmējot ar mastiku (piemēram, TECHNONICOL Nr. 22 („Višera”)).
  • Ja smilts uz apakšējās virsmas ir uzklāta svītrās, tas nozīmē, ka šis materiāls ir paredzēts elpojoša jumta seguma ierīkošanai uz betona pamatnēm. Šis materiāls uz virsmas tiek pielīmēts daļēji, dodot iespēju tvaikiem pārvietoties zem jumta izolācijas seguma un tikt izvadītiem caur aeratoriem.
  • Materiāli, kuru biezums ir mazāks pa 2.5 mm ir uzskatāmi par  slīpo jumtu oderējuma slāņiem.

Uzklāšana:

Mehāniski – jumta seguma apakšslāņu materiālus ar poliestera pamatni, kuru izturība pārraujot ar naglu ir vismaz 180 N, drīkst mehāniski stiprināt pie pamatnes.

Uzkausēšana – materiālus ar jebkura veida pamatni drīkst uzkausēt ja tā biezums ir vismaz 2,5 mm. Ja materiāla biezums ir mazāks par 2,5 mm, uzkausēšana nav pieļaujama!