Этот сайт использует cookie-файлы. Продолжая использовать сайт, вы соглашаетесь на использование cookie-файлов. Больше информации
Buvseta.lv
KANTRY Mičigan dakst.6383/6396
ХОРОШАЯ ЦЕНА

KANTRY Mičigan dakst.6383/6396

  • Артикул: 080157
джаз.pngVienas loksnes izmērs: 100 x 33.5 cm

Laminētais bitumena dakstiņš COUNTRY ar paplašināto krāsu gammu ļauj Jums realizēt arhitektisko dažādību, izceļot dakstiņa trīs dimensionālo skatu.

Minimālais apjoms pirkumam: 2,6 m2

country_shinglas_ipasibas.jpg

Цена:

€11.27

за 1 kv.m

Стоимость:

€29.302
Количество Количество в корзину
- + 2.6
Полное описание

Apraksts: 

Shinglas TOP - Premium klases divslāņu laminēie bitumena dakstiņi ar uzlabotām īpašībām. TOP sastāv no neaustā stiklaudekla pamatnes, kurš no abām pusēm ir pārklāts ar aukstas kvalitātes bitumenu. Kā aizsargslānis tiek izmantots krāsains rupjgraudains bazalta pārklājums, kas aizsargā materiālu no saules staru iedarbības un pagarina kalpošanas laiku. Pateicoties daudzslāņainai uzbūvei, Jazz piemīt paaugstināta izturība un ilgmūžīgums, augstas hidroizolācijas īpašības un noturība pret vēju.


Plašais pārklājuma krāsu salikums, padara materiālu estētiski izteiksmīgu, bet jumta klājuma reljefs imitē jumta segumu no dabīgiem materiāliem. Pateicoties minerālo granulu vienmērīgam krāsojumam TOP dakstiņu pārklājuma tonis ir ļoti noturīgs, kas nodrošina lielisku jumta izskatu ilgu laiku.


Izmantošanas joma: 

Bitumena dakstiņi Shinglas TOP pielieto jumta seguma ierīkošanai uz dažādas konfigurācijas jumtiem ar slīpumu vismaz 12°. Tie vienlīdz labi izmantojami kā jaunu jumtu būvniecībā, tā arī rekonstruējot vecos jumtus.


Uzklāšana:  

Dakstiņi tiek uzklāti uz vienlaidu jumta klāja, tie tiek stiprināti pie pamatnes ar speciālu jumta naglu palīdzību, un savā starpā tiek salīmēti ar īpašu pašlīmējošo slāni.